Ana sayfa ÜrünlerGigabit Ethernet Anahtarı

HiOSO 8K MAC öğrenme Anti Yüksek Gerilim 10 Port PoE Anahtarı Siyah

Sertifika
Çin HiOSO Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin HiOSO Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

HiOSO 8K MAC öğrenme Anti Yüksek Gerilim 10 Port PoE Anahtarı Siyah

HiOSO 8K MAC öğrenme Anti Yüksek Gerilim 10 Port PoE Anahtarı Siyah
HiOSO 8K MAC öğrenme Anti Yüksek Gerilim 10 Port PoE Anahtarı Siyah HiOSO 8K MAC öğrenme Anti Yüksek Gerilim 10 Port PoE Anahtarı Siyah HiOSO 8K MAC öğrenme Anti Yüksek Gerilim 10 Port PoE Anahtarı Siyah HiOSO 8K MAC öğrenme Anti Yüksek Gerilim 10 Port PoE Anahtarı Siyah

Büyük resim :  HiOSO 8K MAC öğrenme Anti Yüksek Gerilim 10 Port PoE Anahtarı Siyah

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HiOSO
Sertifika: CCC
Model numarası: FOWAY1310TFS
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 38X24X18 CM
Teslim süresi: 3-10 iş günü
Ödeme koşulları: D / P, T / T
Yetenek temini: 4000pcs / ay

HiOSO 8K MAC öğrenme Anti Yüksek Gerilim 10 Port PoE Anahtarı Siyah

Açıklama
ad: 10 Bağlantı Noktalı Anahtar güç: DC 12V / 1A
Mac Adresi: 8K Güç tüketimi: 3.8w
MTBF: 100000 Saat Bit hata oranı: <1/1000000000
Vurgulamak:

HiOSO 10 bağlantı noktası poe anahtarı

,

Anti Yüksek Gerilim 10 Bağlantı Noktası PoE Anahtarı

,

HiOSO gigabit ağ anahtarı

Gigabit Ethernet Anahtarı 8 10/100M RJ45 Ethernet + 2 1000M SFP Fiber Uplink Bağlantı Noktası

 

genel bakış

 

HiOSO FOWAY1310TFS, 8 adet 10/100M RJ45 Ethernet bağlantı noktasına ve 2 adet 1000M SFP fiber yukarı bağlantı bağlantı noktasına sahip on bağlantı noktalı Ethernet anahtarımızdır.

Web/SNMP (isteğe bağlı) aracılığıyla Yönetilebilir veya yönetilemez.FOWAY1310TFS, HD iletiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

güvenlik, güç ve trafik sisteminde katı gereksinimleri olan videolar.

 

Karakter

  • 8 10/100M RJ45 bağlantı noktası ve 2 1000M SFP fiber uplink bağlantı noktası
  • Gigabit bağlantı noktası desteği Tam 1000M hızı, tam çift yönlü engellemesiz yönlendirme
  • 8K MAC öğrenme, 1Mbit ileri önbellek alanı,7.6G arka düzlem bant genişliği
  • Web, CLI, SNMP yönetimini desteklemek için isteğe bağlı
  • Yönetilen sürüm desteği VLAN, STP/RSTP/MSTP, Trunk bağlantı noktası toplama, Bağlantı noktası yansıtma, Yayın fırtınası kontrolü, döngü algılama, bant genişliği tahsisi, PPPoE vb.
  • (Opsiyonel) Her bir RJ45 portunda yıldırımdan korunma ve parazit önleme özelliğine sahip anti-yüksek voltaj
  • (Opsiyonel) Duvara monte askı, kurulum için daha iyi
  • Metal kasa, ısıyı dağıtmak için daha iyi
  • Geniş sıcaklık devresi tasarımı seçmek için isteğe bağlı

 

Teknik özellik

Parametre Şartname
Standart IEEE802.3 10Base-T Ethernet,IEEE802.3u 100Base-TX/FX Hızlı Ethernet,IEEE802.3ab 1000Base-T,IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet,IEEE802.1d Genişleme Ağacı Protokolü,IEEE802.1w Hızlı STP, IEEE802.1s Çoklu STP,IEEE802.1q Vlan,IEEE802.1p QoS,IEEE802.3ad Trunk,IEEE802.3X Akış Kontrolü
Mesafe

RJ45 bağlantı noktası: 100m

SFP bağlantı noktası: Çoklu mod: 220m (fiber boyutu 62.5/125μm) /550m(fiber boyutu 50/125μm) Tek modlu: 10/20/40/60/80/100/120Km

Liman 8 10/100M RJ45 bağlantı noktası ;2 1000M fiber yukarı bağlantı bağlantı noktası: SFP yukarı bağlantı bağlantı noktası
Mac Adresi 8K
Tampon bellek alanı 1Mbit
Bit hata oranı <1/1000000000
MTBF 100000 saat
Güç DC12V/1A
Güç tüketimi 3.8W
Çalışma sıcaklığı -10~60℃
Depolama sıcaklığı -40~80℃
Nem 5%~90% yoğuşmasız
Boyut

28 mm (Y)×219 mm(G)×119 mm (D) (harici güç)

28 mm (Y)×239 mm(G)×119 mm (D) (iç güç)

 

 

Sipariş Bilgisi

HAYIR Tür NMS Limanlar Güç
1 Foway1310TFS HAYIR 8 10/100M RJ45 +1 1000M SFP uplink DC12V
2 Foway1310TFSM 8 10/100M RJ45 +1 1000M SFP uplink DC12V
3 Foway1310TFSP HAYIR 8 10/100M RJ45 +1 1000M SFP uplink AC110V/220V
4 Foway1310TFSPM 8 10/100M RJ45 +1 1000M SFP uplink AC110V/220V

 

 

HiOSO 8K MAC öğrenme Anti Yüksek Gerilim 10 Port PoE Anahtarı Siyah 0

HiOSO 8K MAC öğrenme Anti Yüksek Gerilim 10 Port PoE Anahtarı Siyah 1

 

İletişim bilgileri
HiOSO Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Zoey

Tel: +86-13760140712

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)