Ana sayfa ÜrünlerGPON ONU

1 1000M RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası 3 100M Ethernet Bağlantı Noktası Gpon Epon Uyumlu Modem

Sertifika
Çin HiOSO Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin HiOSO Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

1 1000M RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası 3 100M Ethernet Bağlantı Noktası Gpon Epon Uyumlu Modem

1 1000M RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası 3 100M Ethernet Bağlantı Noktası Gpon Epon Uyumlu Modem
1 1000M RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası 3 100M Ethernet Bağlantı Noktası Gpon Epon Uyumlu Modem 1 1000M RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası 3 100M Ethernet Bağlantı Noktası Gpon Epon Uyumlu Modem 1 1000M RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası 3 100M Ethernet Bağlantı Noktası Gpon Epon Uyumlu Modem 1 1000M RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası 3 100M Ethernet Bağlantı Noktası Gpon Epon Uyumlu Modem

Büyük resim :  1 1000M RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası 3 100M Ethernet Bağlantı Noktası Gpon Epon Uyumlu Modem

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HiOSO
Sertifika: CCC
Model numarası: HA7404H
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 35 * 30 * 12cm
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T
Yetenek temini: 4000 adet / ay

1 1000M RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası 3 100M Ethernet Bağlantı Noktası Gpon Epon Uyumlu Modem

Açıklama
madde: 4 portlu gpon onu güç: DC 48V
önbellek alanı: 1,25 MB MTBF: 100.000 saat
Optik Güç: 0 ~ + 4dBm dalga boyu: TX 1310nm / RX 1490nm
Vurgulamak:

RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası gpon epon uyumlu modem

,

100M Ethernet Bağlantı Noktaları gpon epon uyumlu modem

,

RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası sfp onu gpon

4 Port Gpon Onu 1 1000M RJ45 Ethernet Portu + 3 100M Ethernet Portu

 

Özellik

  • ITU-T G984 Standardını Destekleyin
  • Otomatik keşif EPON/GPON OLT
  • 32 TCONT, 256 gemport'u destekler
  • ONU otomatik keşif/bağlantı algılama/yazılımın uzaktan yükseltmesini destekleyin
  • Entegre uzaktan yapılandırma ve bakım işlevi.
  • Alıcı-verici tanı izleme, verici devre dışı bırakma vb. gibi işlevler
  • Farklı yonga setleri ile GPON OLT ile tam uyumluluk.

 

Parametre Şartname
Ana çip ZTE
Yukarı bağlantı PON arayüzü

1 GPON arayüzü, SC tek modlu/tek fiber,

yukarı bağlantı 1 .25 Gbps, aşağı bağlantı 2.5 Gbps

 

Aşağı bağlantı LAN arayüzü

1* 10/100/1000 Mb/sn

3* 10/100 Mb/sn

Tam Dubleks/Yarım Dubleks, RJ45 konnektör

dalga boyu Tx 1310nm, Rx 1490nm
optik güç 0~+4dBm
alma hassasiyeti -27dBm
Maksimum iletim mesafesi 20 km
önbellek alanı 1.25MB
MTBF 100.000 saat

 

GPON özelliği

ITU-T G984 Standardı

32 TCONT, 256 gemport'u destekler

984 standart AES128 şifreleme işlevini destekleyin

SBA ve DBA'yı destekleyin

 

 

1 1000M RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası 3 100M Ethernet Bağlantı Noktası Gpon Epon Uyumlu Modem 0

1 1000M RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası 3 100M Ethernet Bağlantı Noktası Gpon Epon Uyumlu Modem 1

 

İletişim bilgileri
HiOSO Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Zoey

Tel: +86-13760140712

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)